Біля українського консульства в Ростові-на-Дону пройшов одиночний пікет

Посольство України в Російській Федерації

Учора біля Консульства України в Ростові-на-Дону відбувся одиночний пікет. Пікетувальник, невідомий чоловік зростом у 190 сантиметрів і вагою в 120 кілограм, був одягнений у балаклаву, пише видання “Типичный Ростов”.

В руках учасника пікету знаходилась табличка із написом (правопис збережено): “Хунта руки проч от Доннецка и Лугансска!!!

На запитання журналістів пікетувальник відповів, що він протестує проти нападу на посольство РФ у Києві, а також проти агресії київської влади на сході України.

Приблизно через двадцять хвилин після початку одиночного пікету його учасник підняв з землі камінь, і жбурнув його у будівлю українського консульства. У відповідь з вікна консульства в пікетувальника полетіло яйце, яке потрапило йому в плече. Чоловік спочатку театрально впав, але вже через кілька секунд опанував себе, піднявся, повитирав місце попадання яйця хустинкою, і продовжив свій пікет.

Ще один інцидент трапився на тридцятій хвилині пікету. До пікетувальника підійшла жінка із пропозицією виправити помилки на табличці, і вручила йому ручку. Однак 190-сантиметровий учасник пікету, не говорячи ні слова, приховуючи за балаклавою свої емоції, без особливих зусиль зламав ручку.

Усього пікет тривав близько сорока хвилин, після чого учасник зник у невідомому напрямку.

Читайте також: Янукович в Ростові-на-Дону підробляє “літературним негром” у Дарії Донцової.

Андрій Кауфман спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Біля українського консульства в Ростові-на-Дону пройшов одиночний пікет.