Янукович підтримав боснійських протестувальників

Протести у Боснії і Герцоговині

Віктор Янукович у своєму зверненні до народу Боснії і Герцоговини, розміщеному на сайті президента, привітав протестувальників з тими перемогами, яких їм вдалось досягнути за доволі швидкий час.

Шановні громадяни Боснії і Герцоговини! – звернувся Янукович до протестувальників. – У цей непростий для вас час я та весь український народ висловлюємо вам свою повну підтримку у вашій протестній боротьбі за право жити у кращій країні. Хочу побажати, щоб у вас вийшло все, що ви задумали. Зараз настав той момент у вашому житті, який створить для вас і вашої країни умови піднятися на ту вершину, до якої ви прагнете.

Окрім того Янукович жорстко засудив силові дії з боку міліції під час розгону демонстрантів. “Я глибоко обурений тим, що проти протестувальників були задіяні гумові кулі, сльозогінний газ та водомети. Це недопустимо в цивілізованій європейській державі“, – заявив президент.

На завершення звернення Віктор Янукович привітав боснійців із тими перемогами, які їм вдалось здобути так швидко.

Нагадаємо, внаслідок соціальних протестів громадян Боснії і Герцоговини, що почались 3 лютого, подали у відставку глави кантонів Сараєво, Тузла і Зеніца. Люди вийшли на вулиці продемонструвати своє невдоволення політикою уряду, високим безробіттям та “по-шахрайському проведеною” приватизацією.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: Янукович підтримав боснійських протестувальників.