Росія в ПАРЄ вимагає валізу з грошима та вертоліт в обмін на візити до Савченко

ПАРЄ, Росія

Російська делегація в Парламентській асамблеї Ради Європи, розуміючи, що росіян залишать без права голосу, задумалась про відступ зі Страсбургу. Зокрема, російська делегація в ПАРЄ вимагає повну валізу грошей та вертоліт, бо інакше до українки Надії Савченко не пускатимуть спостерігачів від європейських інституцій.

Про це заявив глава російської делегації в ПАРЄ, глава комітету Державної думи РФ у закордонних справах Олексій Пушков на брифінгу в Страсбурзі, повідомляє кореспондент UaReview.

Наша делегація прийняла рішення покинути Страсбург. І нам потрібна повна валіза грошей – в євро (скільки влізе) – і вертоліт. Коли наша вимога буде виконана, ми звернемось до слідчих органів з проханням надати можливість представникам ПАРЄ зустрітися в Росії з Надією Савченко, щоб переконатися в стані її здоров’я, провести з нею бесіди“, – заявив він.

Водночас представник РФ в ПАРЄ зазначив, що якщо хоч одна з цих умов не буде виконана – наприклад, їм видадуть фальшиві гроші чи несправний вертоліт, – то відвідати Надію Савченко буде неможливо.

Пушков планує звернутися до депутатів ПАРЄ з офіційною пропозицією під час дебатів з російського питання в середу ввечері.

Нагадаємо, РФ знов торгує Савченко – пустить до неї відвідувачів, якщо росіян лишать в ПАРЄ.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС:  TwitterВКонтактеОднокласники

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , , , , // Постійне посилання: Росія в ПАРЄ вимагає валізу з грошима та вертоліт в обмін на візити до Савченко.