У Запоріжжі школярі взяли в заручниці вчительку з малювання

Школа

У п’ятницю 20 вересня, якраз наприкінці навчального тижня, учні 8-Б класу запорізької школи №56 взяли в заручниці свою вчительку з образотворчого мистецтва, бо не встигли до дзвінка виконати її завдання. Про це повідомляють “Новини Запоріжжя”.

Оскільки цей урок за розкладом був у них останнім, а молода викладачка Світлана Іванівна не хотіла затримуватися після дзвінка, “бо їй за це не доплачують“, староста підбурив своїх однокласників захопити навчальну кімнату, а вчительку взяти в заручниці.

Учні забарикадували зсередини двері, а Світлані Іванівні, яка була у чистій білій сорочці пригрозили, що “якщо смикнеться, обляпають фарбами одяг“. Не збираючись битися з тридцятьма підлітками, учителька зателефонувала до міліції, де над її заявою посміялися та пригрозили штрафом. Після цього дзвінка учні чемно забрали у вчительки телефон, аби вона більше “нікому їх не здала“, а чергові по класу тримали напоготові тюбики з фарбою, аби виконати погрозу “якщо раптом щось“. При цьому староста зауважив, що “чим скоріше буде створено круті малюнки всім класом, тим раніше пані Світлана потрапить додому“.

Заручниці нічого не залишилося, як допомагати своїм учням в реалізації запланованого. Після цього юні “бандити” розбарикадували двері та пішли щасливими додому, хизуючись своїм вчинком перед старшокласниками, що прийшли на уроки в другу зміну.

Ми просили її [вчительку – ред.] допомогти нам створити круті малюнки, аби виграти в національному конкурсі “Золотий Пензлик”, переможці якого отримають грошові премії та путівку до “Артеку”. Вона відмовилася, не залишивши нам іншого вибору“, – поділився мотивами староста класу.

Це перший такий випадок в історії нашої школи! – обурено прокоментував ситуацію директор школи №56, – Ми обов’язково влаштуємо батьківські збори, але вже з понеділка, бо сьогодні п’ятниця. А взагалі похвально те, що учні хочуть вчитися, хоч і в такий спосіб.

Що ж стосується самої вчительки, вона відмовилася коментувати будь-кому цю ситуацію та спокійно пішла на вихідні.

Олександр Кахай спеціально для UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , // Постійне посилання: У Запоріжжі школярі взяли в заручниці вчительку з малювання.