В Запоріжжі 40-річний чоловік брутально зґвалтував надувну жінку

10 жовтня о першій половині дня в будинку № 85 по вул. Леніна в Запоріжжі громадянин України Петро Н. 1972 року народження зґвалтував надувну жінку. Процес ґвалтування супроводжувався побиттям потерпілої та брутальною лайкою. Саме це і стало причиною дзвінка в міліцію переляканими сусідами, повідомляє газета “Запорожье Плюс”.

Близько 11 години дня поступила скарга на шум в квартирі, спричинений, імовірно, ґвалтуванням, – розповідає працівник МВС Володимир Стайко, – На місце злочину було відправлено наряд міліції. Після відмови підозрюваного відчинити двері, вони були висаджені співробітниками МВС. У квартирі було виявлено чоловіка без одягу (ним виявився громадянин України Петро Н. 1972 року народження, неодружений, раніше не судимий) та потерпілу (нею виявилась надувна гумова секс-лялька “Elle Celebrity Love Doll”, блондинка, ріст 160 см). За фактом виклику міліції складений відповідний акт, потерпілу вилучено як речовий доказ.

Підозрюваний Петро Н. від коментарів відмовився.

Сусіди неабияк здивовані інцидентом, оскільки знають чоловіка лише з хорошої сторони.

Нагадаємо, надувну жінку можна придбати у будь-якому секс-шопі.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , // Постійне посилання: В Запоріжжі 40-річний чоловік брутально зґвалтував надувну жінку.