ЗАЗ експортує першу партію автомобілів у Європу

На днях керівництво ЗАЗ підписало контракт про поставку першої партії українських автомобілів до Європи, повідомляє 28 червня прес-служба підприємства. Вже цього тижня три новеньких ЗАЗ Forza поїдуть на північ Іспанії.

Що б не говорили про користь Євро 2012 для економіки країни в цілому, цій історичній домовленості про експорт ми завдячуємо чемпіонату, адже саме футбол привів наших новоспечених партнерів до України, – розповідає керівник відділу збуту ЗАЗ Тарас Якименко, – А вже при спілкуванні вони були приємно здивовані цінами на наші автомобілі. Європейці, і зокрема баски – народ не простий, і кожен їх вчинок обдуманий і зважений. Мене справді розпирає гордість за наш вітчизняний автопром.

Замовником ЗАЗ Forza, за інформацією у прес-релізі, є радикальна сепаратистська баскська організація ЕТА, що бореться за незалежність Країни Басків від Іспанії. На наше звернення, представники ЕТА факт замовлення автомобілів підтвердили. Крім того вони прокоментували, що їм час від часу для їх операцій “потрібні автомобілі, яких би було не шкода” – і у співвідношенні ціна-якість продукція українського ЗАЗ їм дуже навіть підходить.

Нагадаємо, останній раз терористи з баскського сепаратистського угрупування ETA підривали машину з вибухівкою у жовтні минулого року.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Україна // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: ЗАЗ експортує першу партію автомобілів у Європу.