Компанія Abibas оголосила про наміри придбати Adidas

За повідомленням китайського телеканалу CCTV, у Шанхаї відбулися збори акціонерів відомого виробника спортивного одягу та взуття Abibas. Під час обговорення перспектив розвитку компанії було запропоновано придбати контрольний пакет акцій німецького виробника Adidas. Зокрема, генеральний директор заявив, що це допоможе не лише вийти на західноєвропейський ринок, а й припинити патентну війну, котра триває останніх 20 років і уникнути звинувачень у порушенні авторських прав на торгову марку.

Нагадаємо, що ці плани відповідають довгостроковій стратегії розвитку компанії. За останній рік Abibas уже придбала контрольні пакети акцій таких китайських гігантів як Puna, Niike та Reabok. В результаті чого їм вдалося вийти на перше місце за обсягами продажів спортивного взуття у країнах Азії та колишнього СРСР.

В той же час, темпи зростання продажу спортивного одягу значно нижчі. Виключенням є спортивні штани, які випускаються під торговою маркою Abibas та традиційно користуються великим попитом у цільової аудиторії “активні молоді люди з невеликими статками і без певних інтересів та роботи”.

Проводячи агресивну цінову політику та випускаючи доступний одяг, що за своїм дизайном схожий на відомі європейські та північноамериканські бренди, китайські виробники все ж поступаються обсягами чистого прибутку традиційним виробникам.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Компанія Abibas оголосила про наміри придбати Adidas.