На українському ринку з’явиться новий горілчаний бренд – “Мілевська”

Мілевська горілка

З середини березня цього року на прилавках українських магазинів з’явиться нова горілка під назвою “Мілевська”. Виробник нового горілчаного бренду – українська алкогольна компанія “Олімп”, а власник нового бренду та лице рекламної кампанії – відомий футболіст Артем Мілевський.

Після останніх невдач у футболі, Мілевський вирішив зайнятись тим, з чим його усі асоціюють, – розповідає Віталій Сорочинський, прес-секретар української алкогольної компанії «Олімп», – Він придбав у нас технологію виробництва ТМ “Біленька”, яку тепер чекає ребрендінг у новий горілчаний продукт під назвою “Мілевська”. Згідно даних дослідницької компанії MEMRB, доля ринку “Біленької” становить 7,2%. За нашими прогнозами, після ребрендінгу її у “Мілевську” і проведеної рекламної кампанії з Артемом, доля ринку зросте мінімум в три рази.

Відомо, що незабаром розпочнеться масштабна рекламна кампанія під назвою “Випий з Мілевським”.

Сам Артем Мілевський впевнений, що реклама “Мілевської” прийдеться до смаку не лише телеглядачам, але й поширюватиметься вірусно в інтернеті, як і всі попередні відео-матеріали про нього.

Також буде запущено акцію, головним призом якої стане можливість провести цілу ніч в елітних столичних клубах у компанії Мілевського.

Нагадаємо, надмірне вживання алкоголю шкідливе для вашого здоров’я.

Андрій Савчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Культура // Теги: , , , , // Постійне посилання: На українському ринку з’явиться новий горілчаний бренд – “Мілевська”.