Мілевським зацікавився відомий італійський клуб

Виставлений на трансфер Артем Мілевський отримав першу офіційну пропозицію від одного відомого італійського клубу. Про це сьогодні заявив президент київського “Динамо” Ігор Суркіс, повідомляється на сайті клубу. З джерел, близьких до керівництва “Динамо”, стало відомо, що Артемом зацікавився міланський нічний клуб «Buharo Night Club».

Менеджер цього клубу підтвердив зацікавленість у трансфері Артема Мілевського.

Ми стежимо за відвідуваннями Артемом київських нічних клубів з допомогою записів в мережі інтернет, – розповідає менеджер «Buharo Night Club» Сільвіо Дзампароліо, – Крім того, я особисто відправляв декількох скаутів, які наочно спостерігали, як Артем Мілевський відпочивав на минулих вихідних у клубі. Побаченим вони і я залишилися вельми задоволені.

Техніка випивання, дриблінг при проході до туалету, сила прийняття на груди – все на найвищому рівні, – захоплюється Артемом скаут та шукач талантів серед відвідувачів нічних закладів Паоло Козерагі, – Єдиним недоліком залишається гра головою, яка досі залишається слабким місцем Артема в усіх аспектах. Думаю, якщо вдасться переманити Мілевського до нашого клубу, у нас одразу збільшиться кількість відвідувачів, охочих побачити відпочинок Артема вживу або навіть випити з ним на брудершафт.

Випиваючи на колишньому рівні, Мілевський зможе заробляти в Італії близько 2 мільйонів євро на рік тільки за рахунок реклами, – заявив анонімний агент спортсменів, що люблять випити (свого часу консультував Пола Гаскойна – UaReview), – Якщо він при цьому буде виступати з якимсь номером, – а Артем може виступити з гумористичним, артистичним, акробатичним номером, – то з бонусами зарплата може перевищити і всі 3 мільйони євро.

Зазначимо, що у італійського «Buharo Night Club» можуть з’явитись конкуренти серед американських клубів, на огляд яких у даний момент попрямував Артем Мілевський під приводом відпустки.

Павло Коваль спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Мілевським зацікавився відомий італійський клуб.