Блохін захопив тренувальну базу Динамо і погрожує знову почати тренувати гравців

Олег Блохін

Сьогодні, під час ранкового тренування, на тренувальну базу Динамо в Конча-Заспі увірвався екс-наставник київського клубу Олег Блохін із кількома невідомими і захопив її. Люди в масках, озброєні балончиками для заморожування болю, відразу перекрили всі виходи, щоб ніхто не зміг покинути базу. Про це повідомляє неофіційний сайт Динамо neoficiynysitedynamo.com

Заблокованими на тренувальній базі стали 23 гравці Динамо, головний тренер Сергій Ребров, кілька його помічників, лікар, кухар та два охоронці, яких не стали будити.

Сам Олег Блохін заявив: “Я вимагаю від Ігоря Суркіса негайно виплатити компенсацію, яка мені по праву належить. Якщо сьогодні вечором не розпочнеться процес виплати, то я візьмуся знову тренувати хлопців. І Сєрьога [Ребров – ред.] зі мною працюватиме на рівних.

Нагадаємо, що Олег Блохін хоче отримати компенсацію від ФК “Динамо” Київ у розмірі 3 млн євро за дострокове розірвання контракту. Натомість, президент Динамо Ігор Суркіс відмовляється платити бодай копійку і готовий судитися.

Також, за неофіційними даними, гравці і тренер київського клубу, почувши заяву Блохіна, вирішили скинутись і зібрати потрібну суму грошей, тільки б не тренуватись під його керівництвом.

Паша Паламарчук спеціально для UaReview

Опубліковано у Спорт // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Блохін захопив тренувальну базу Динамо і погрожує знову почати тренувати гравців.