На святкуванні дня народження Азарова Янукович станцював Gangnam Style (фото)

17 грудня прем’єр-міністр України Микола Азаров святкував свій 65 день народження. Хоча в пресі повідомлялось, що ювілей Азаров відсвяткує у вузькому сімейному колі, наближене до голови Уряду джерело повідомило, що невеличка закрита вечірка з цього приводу таки відбулась, повідомляє LifeNews.

За інформацією джерела, на святкуванні дня народження Азарова, що проходило в одному із Київських ресторанів, були, зокрема, президент Віктор Янукович та голова Верховної Ради Володимир Рибак – з дружинами.

Янукович на вечірці відмітився танцем.

Після пісень Кіркорова і Кобзона, хтось увімкнув запис PSY “Gangnam Style”, – розповідає джерело, – і тут Януковича понесло. Хто б подумав, що він такий палкий шанувальник цього танцю! Віктор Федорович у такт музиці підстрибував, рухав зап’ястями, крутив рукою над головою, і при цьому викрикував “Оп-па Регіон!” Іменинник та інші гості весело аплодували новоспеченому танцюристу.

Закінчилась вечірка, за словами джерела, близько опівночі.

Нагадаємо, раніше на честь дня ООН танець “Генгнам стайл” станцював генсек організації – Пан Гі Мун.

UaReview

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: На святкуванні дня народження Азарова Янукович станцював Gangnam Style (фото).