Остерігаючись “Gangnam Style”, КНДР посилює військову присутність на кордоні з Південною Кореєю

Пісня південнокорейського виконавця PSY (повне імя – PuSsY) “Gangnam Style” просто заполонила інтернет, набравши за 4 місяця неймовірну кількість переглядів – понад 700 мільйонів. 18 листопада міністр оборони Північної Кореї Лі Чин зробив сенсаційну заяву, в якій йдеться, що Gangnam Style – це зброя масового ураження, розроблена Центральним штабом зовнішньої розвідки Південної Кореї.

На відміну від ядерної зброї (якою володіє Північна Корея і якою, сподіваюсь, нам не доведеться скористатись), Oppa Gangnam Style вбиває не відразу. – цитує міністра агентство Itartartas, – Ця зброя поступово впливає на психіку населення. Крім того нам стало відомо, що PSY вже давно працює на зовнішню розвідку Південної Кореї.

За словами Лі Чина, Міністерство охорони здоров’я КНДР повідомило про факти звернень до лікарів жителів південно-східних регіонів, які першими відчули на собі шкідливий сплив Gangnam Style. Вони нарікають на різкі болі в ногах, та натерті зап’ястя.

Крім того міністр заявив, що, у зв’язку з прихованою агресією Південної Кореї, КНДР змушена посилити військову присутність на кордоні з південним сусідом. З цією метою до кордону вже стягуються кілька десятків одиниць військової техніки.

Як повідомили в офісі Google, відеокліп “Gangnam Style” вже заборонений для перегляду у ряді країн: Колумбії, Молдові, Абхазії, Камбоджі.

Нагадаємо, ееей сексі лейді, оп-оп-оп, оппа гангнам стайл!

Студія “Мамахохотала” спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Остерігаючись “Gangnam Style”, КНДР посилює військову присутність на кордоні з Південною Кореєю.