Суд заборонив Українському Єдиному Банку використовувати абревіатуру

Днями завершився розгляд резонансної справи «Українського Єдиного Банку». Постійно діючий Третейський суд при Асоціації українських банків заборонив ПрАТ «Український Єдиний Банк» використовувати в рекламній продукції скорочену назву «УЄБанк». На думку суддів, використання цього скорочення може викликати обурення серед українців та порушувати одразу кілька статей «Кримінального Кодексу України».

Представники «УЄБанку» вже оголосили свій намір оскаржувати це рішення у суді. «Ви ж знаєте, який дорогий зараз ефірний час на радіо і телебаченні? Кожне зайве слово обходиться нам у чималу копійку! А як інакше споживач дізнається про УЄБ-депозит та УЄБ-кредит? Я вже мовчу про те, скільки грошей ми заплатили за брендінг», – пояснює свою позицію голова правління банку Семен Степанович Пацюк.

Нагадаємо, що з «УЄБанком» пов’язаний ще один курйозний випадок. У березні цього року було передчасно припинено акцію «Придумай слоган УЄ Банку!», через неймовірну кількість нецензурних варіантів. Натомість, працівники банку провели внутрішній конкурс, і переможцем став слоган: «Одна країна – один УЄБанк».

Орест Никифорук спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка // Теги: , , // Постійне посилання: Суд заборонив Українському Єдиному Банку використовувати абревіатуру.