Путін повторить стрибок із стратосфери

Володимир Путін має намір стрибнути з стратосфери, повідомляє прес-служба президента Росії. Минулого місяця австрієць Фелікс Баумґартнер, здійснивши стрибок із стратосфери, встановив відразу три рекорди. Своїм стрибком глава Російської Федерації планує встановити відразу 10 рекордів.

Російські ЗМІ в унісон заявляють, що новий подвиг Путіна за своїм масштабом перевершить попередні: політ на дельтаплані на чолі зграї журавлів-стерхів, та знахідку двох античних амфор під час пірнання з аквалангом у Таманській затоці.

Путін стане ПЕРШОЮ В ІСТОРІЇ ЛЮДИНОЮ, яка повторить стрибок із стратосфери, – йдеться в заяві прес-служби, – На відміну від австрійця, що піднявся на висоту 39 км, Володимир Володимирович підніметься на висоту 39 км 100 м. Тому президент Росії стане людиною, що найвище піднімалась на повітряній кулі, та стрибала з рекордної висоти. Крім того, Путін на 100 метрів вище за свого австрійського колегу здолає швидкість звуку. Володимир Володимирович стане першим президентом, що підніметься на повітряній кулі на стратосферу, стрибне з парашутом та перетне швидкість звуку. Також президент Російської федерації стане першим росіянином, що встановить ці три рекорди.

Близькі до президента Росії джерела подейкують, що він вже готується до високих температур і годинами просиджує у бані.

Запуск Володимира Путіна на стратосферу відбудеться наступного місяця на космодромі “Байконур” (Казахстан). Кампанія пройде під лозунгом “Маленький крок для Путіна, величезний крок для Росії”.

UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Путін повторить стрибок із стратосфери.