Росія не визнає результатів Нобелівської премії миру

Сергій Лавров, Міністр закордонних справ Росії

Офіційна Москва не визнає результатів цьогорічної Нобелівської премії миру, лауреатами якої стали індійський активіст Каілаш Сатуарті та пакистанська правозахисниця Малала Юсуфзай. Про це в інтерв’ю каналу “Росія 24” заявив міністр закордонних справ РФ Сергій Лавров.

За його словами, в рамках премії були проведені маніпулювання зі сторони Державного департаменту США, спрямованих напряму проти Росії.

Визнавати цю фількину грамоту – неприпустимо, – обурюється Лавров, – в журі Нобелівської премії миру чітко видно руку НАТО та Держдепу. Як ми можемо спокійно сидіти й дивитися як той, хто насправді заслужив премію залишився ні з чим? Адже саме Володимир Путін постійно закликав до миру у сусідніх державах, саме він робив усе можливе для подолання кризи у протистоянні режиму київських нео-нацистів та російськомовних українців. І саме Володимир Путін – справжній лауреат премії Миру.

За словами Лаврова, якщо журі Нобелівської премії миру не скасує свого хибного рішення, то Путін може за два дні взяти Осло, в якому відбувається вручення премії.

Нагадаємо, Путін підріс.

Анджей Макхаузер спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Росія не визнає результатів Нобелівської премії миру.