В Росії люди масово продають нафту

Нафта, черга у обмінник

Жителі Російської Федерації вистоюють довгі черги біля обмінників – і все це, аби збути нафту. Такий сплеск продажів “чорного золота” серед простого населення відбувається через паніку, спричинену падінням ціни на нафту, повідомляє “Комсомольська правда в Тюмені”.

В рамках регуляції нафтового ринку, Міністерство енергетики РФ постановило скуповувати у населення нафту з обмеженням в один барель на добу.

Натомість люди часто скаржаться, що в обмінниках у них нафту купувати відмовляються.

Думав, по дорозі на роботу забіжу, нафту обміняю, бареля так зо три. Але, виявляється, не так все легко! – обурюється робочий із Тюмені Володимир Петров. – І справа не тільки в здоровенних чергах, в яких дві години треба вистояти: якщо офіційно ціна російської нафти поки становить 87 доларів за барель, то у нас в обміннику вже навіть за 70 брати не хочуть. Кажуть, доларів нема. На рубль ще поки міняють, але для чого? Це – як міняти шило на мило: що нафта, що рубль падають. Ще б на рейтинг Путіна міняли!

Я нафту роками складала. Тільки якісь зайві гроші – зразу її купувала, – розповідає пенсіонерка з Тобольська Тетяна Абдулова, – Чоловік казав, що в нафті найвигідніше гроші зберігати. Аж тут таке лихо! Ну нічо, буду помаленьку з шафи діставати, і по барелю в день міняти – а що робити!

Нагадаємо, нафта подешевшала до рекордного мінімуму.

Богдан Твердохліб спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Міжнародні новини // Теги: , , , // Постійне посилання: В Росії люди масово продають нафту.