Після падіння ціни на нафту Путін наказав демонтувати газове обладнання з автомобілів президентського кортежу

Кортеж Путіна

Після чергового падіння ціни на нафту марки Brent до 68 доларів за барель, Президент РФ Володимир Путін видав наказ про демонтаж газобалонного обладнання (ГБО) з п’яти автомобілів Mercedes S500 Pullman в зв’язку із втратою необхідності. Про це повідомляє журнал “За рулем”.

За десятиліття путінського президенства, нафта росла в ціні і сягнула позначки у 137 доларів, що дуже відобразилося б на витратах транспортного управління Адміністрації президента.

Проте, газове обладнання вперше з’явилось на автомобілях російських президентів ще 2001 року, коли «Газпром» очолив колишній співробітник мерії Санкт-Петербурга Олексій Міллер.

«Завдяки переходу на газ, Кремль за ці роки зекономив понад 20 млн доларів, а це – понад мільярд російських рублів!» – каже Олег Ільнишов, начальник автопарку АП.

Тепер же, за словами Ільнишова, нафта знову знецінюється, і це робить газобалонне обладнання на автомобілях нерентабельним.

Джон Сміт спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС: TwitterFacebookВКонтактеОднокласники

 

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , // Постійне посилання: Після падіння ціни на нафту Путін наказав демонтувати газове обладнання з автомобілів президентського кортежу.