Тут могла б бути новина про “Міністерство правди”

Міністерство правди

На цьому місці могла б розташуватись новина про “Міністерство правди”, яке скоро може бути створене в Україні. Ми могли б написати, наприклад, що Міністерство інформаційної політики очолить Олена Бондаренко. Або про те, що потенційний очільник “Міністерства правди” Юрій Стець під час співбесіди на посаду провалив тест на детекторі брехні.

Але UaReview не буде цього робити. Бо ми розуміємо, що якщо “Міністерство правди” буде створене, то до нас з’явиться багато запитань.

І тому ми наперед обіцяємо вірою і правдою служити Міністерству інформаційної політики.

Обіцяємо, що відтепер ми будемо писати лише хороше про Президента Порошенка, депутатів Верховної Ради та міністрів Кабінету Міністрів – як про людей, порядність яких не можна ставити під сумнів. Ким були раніше всі ці люди і які вчинки вони робили до цього – тепер не матиме значення, адже вони працюють задля нашої батьківщини.

Усі закони, що прийматимуться Верховною Радою – апріорі працюватимуть на благо України і обговоренню не підлягатимуть. Бо так треба.

Корупція в Україні зникне назавжди, а тема хабарів – табу. Слово “цензура” в контексті новин про Україну відтепер пропаде із нашого ужитку.

Гривня у наших новинах стане найміцнішою валютою у світі. А українці – забезпеченими і щасливими людьми. Труднощів у жителів України стане менше, а жити стане краще.

Проблеми в українській армії – міф і вигадка ворожої пропаганди. Генерали працюватимуть бездоганно, а військові будуть забезпечені усім необхідним.

Натомість кожна думка, висловлена проти українських ідеалів, офіційної позиції держави чи проти української влади буде вважатись антидержавницькою і підлягатиме жорсткій критиці і висміюванню з нашого боку.

Цим відкритим листом ми звертаємось до керівництва Міністерства інформаційної політики, що може бути створене,  і просимо розглядати його, лист, як протягнуту для потиску руку. Прийміть нашу повну підтримку і лояльність. Відтепер ми писатимемо виключно ту правду, яку нам скажете ви.

З повагою,
редакція UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Тут могла б бути новина про “Міністерство правди”.