Редактор UaReview знайшов біткойн у кишені весняної куртки. Тепер ми шукаємо нового редактора

Знайдена заначка змінила життя Миколи докорінно.

Редактор новин UaReview Микола М. (ім’я змінене з міркувань безпеки) знайшов у кишені весняної куртки забуту флешку з криптовалютою. Про це він повідомив редакцію разом із поданням заяви про звільнення за власним бажанням.

«Я б ніколи не згадав про цей біткойн. Його подарувала мені колишня дівчина на річницю наших стосунків у 2011 році, — написав Микола М. у прощальній записці, адресованій команді UaReview. — Тоді біткойн коштував 10 доларів — дешевше, ніж флешка, на яку вона його записала. Я вирішив: фігня якась, але флешка мені ще знадобиться, вдома відформатую. Поклав у кишеню куртки, повісив її вдома до шафи і забув.»

До старої куртки Микола повернувся лише за десять років, коли надворі потепліло, а легкого одягу на зміну зимовому пальто не знайшлося.

«Я подумав: може, в кишені є якась заначка. І справді, там була пачка жуйок — до речі, як думаєте, їх ще можна жувати через десять років? — і ця флешка. Відкрив, а там біткойн. Добре, що не кинув куртку відразу до пральної машинки», — розповів Микола. Зараз вартість одного біткойна — 49688 доларів США.

За виручені від продажу криптовалюти гроші Микола М. придбав двокімнатну квартиру в Броварах під Києвом. А поки там триватиме ремонт, планує жити на острові Балі в Індонезії. За його словами, несподівана знахідка змусила його «замислитись про вічне та принаймні на якийсь час відсторонитися від рутинної повсякденної роботи».

Тож тепер у редакції UaReview відкрита вакансія contributing editor (редактора-дописувача). Якщо ви:
— вмієте писати й редагувати;
— маєте почуття гумору, розумієте, в чому сенс сатиричних новин, і отримуєте від них задоволення;
— готові інвестувати свій час і сили в роботу, яка поки що приноситиме тільки радість (у перспективі, сподіваємося, і гроші також)
заповнюйте форму: https://forms.gle/dxkxeFqNJaUj6eS37 (обирайте роль “Редактор(ка)”, обов’язково вкажіть свій досвід)

UaReview

P.S.: Нас можна підтримати на Patreon

Опубліковано у Економіка // Теги: , , , // Постійне посилання: Редактор UaReview знайшов біткойн у кишені весняної куртки. Тепер ми шукаємо нового редактора.