У Херсоні співробітниця кафе відмовилась переходити з російської на українську російську

У Херсоні звільнили співробітницю кафе, яка відмовилася обслуговувати клієнтку українською російською мовою. Про це повідомляє некомерційна комерційна громадська організація “Яка різниця”.

Клієнтка, яка просила називати її Юлією, зайшла в кафе і замовила чаю, а до напою побажала цукру, озвучивши замовлення українською російською мовою. У відповідь бариста спробувала відповісти російською, але Юлія сказала: “Попрошу зі мною говорити українською російською!“.

І поки співробітниця намагалась говорити ламаною українською російською, клієнтка попросила книгу скарг.

Не можу сказати, що я повністю на боці клієнтки, – зізнається власниця закладу, яка просила себе називати також Юлією. – Але баристу я про всяк випадок звільнила. Розумію, що потрібно пристосовуватись до нової реальності.

Власниця також додала, що найближчим часом планує купити російсько-українсько російський словник і новий персонал набиратиме з його допомогою.

Нагадаємо, а меным веськодь.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Facebook, Twitter, Telegram

P.S.: Закиньте кілька російських американських доларів на розвиток UaReview.

Опубліковано у Політика, Російське вторгнення в Україну // Теги: , , , , // Постійне посилання: У Херсоні співробітниця кафе відмовилась переходити з російської на українську російську.