Химерам з Будинку з химерами вручили підозру

Поліція вручила підозру скульптурам з Будинку з химерами, що розташований на вулиці Банковій у Києві. Про це повідомив клон Антона Геращенка в новоствореному Департаменті вручення підозр.

По-перше, Будинок з химерами розташований навпроти будівлі Офісу президента і не міг бути непричетним до суботньої акції. По-друге, до нас дійшли чутки, що цей дім з химерами якось пов’язаний із Владиславом Сордом, затриманим у суботу. Ми були змушені вжити заходів“, – йдеться в заяві.

Химер з будинку з химерами підозрюють у злочинній бездіяльності під час безпорядків на Банковій під час акції на підтримку засудженого активіста Сергія Стерненка, коли було пошкоджено будівлю Офісу президента.

Відповідаючи на запитання нашого кореспондента, клон Антона Геращенка вручив йому підозру.

Нагадаємо, раніше у рамках боротьби з вандалізмом Зеленський доручив відмити графіті з Софії Київської.

Остап Українець, спеціально для UaReview

UaReview публікує сатиричні новини майже десять років. Виросло ціле покоління людей, які поширюють посилання на наші матеріали, сприймаючи їх за серйозні новини, й ціле покоління тих, які пишуть у коментарях «це ж фейк!».
І весь цей час ми працювали не за гроші, а на голому ентузіазмі. В нас нема власника-олігарха, бабусі-венчурної інвесторки, хрещеного тата-мецената. В нас є тільки ви — наші читачі.
Для вас ми хочемо писати більше, регулярніше, влучніше, смішніше, зробити сайт гарнішим. Але голого ентузіазму для цього вже не вистачає. Потрібна ваша допомога. Яка? Ви можете підтримати нас на Patreon.

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Химерам з Будинку з химерами вручили підозру.