Через те, що двері Офісу президента ходять по телешоу, Зеленський не зміг потрапити на роботу

Володимир Зеленський кілька годин зранку простояв біля будівлі Офісу президента, не змігши зайти всередину через відсутність дверей на місці. Двері Офісу президента в цей час перебували на записі телевізійних шоу. Про це повідомила пресслужба одної з клінінгових компаній, що працюють над будівлею Офісу президента.

Володимир Зеленський з самого ранку, як зазвичай, прийшов під Офіс президента, де на нього вже чекав голова ОП Андрій Єрмак. Він повідомив президента про те, що двері відсутні, а отже зайти до будівлі немає змоги“, – йдеться в повідомленні.

Зеленський дав доручення голові ОП розшукати двері ОП щоб здійснити вхід до будівлі ОП.

Здійснивши кілька телефонних дзвінків Єрмак з’ясував, що після успіху появи на ток-шоу “Право на владу”, двері ОП отримали запрошення на кілька десятків інших телевізійних шоу і зараз разом із Антоном Геращенком беруть участь у зйомках.

Двері вже побували на зйомках “Сніданку з 1+1”, “Говорить Україна”, “Хата на тата”, “Зважені і щасливі”, “Холостяк”, “Вечірній квартал” а також на записі телевізійної премії Телетріумф, де вони потрапили в спеціально створену для них номінацію “Ведучий/ведуча другого плану”.

Андрій Єрмак поїхав на телестудію за дверима ОП, проте його також запросили на зйомки шоу і зв’язок із головою ОП перервався“, – кажуть очевидці.

Коли Зеленському після багатьох спроб вдалось додзвонитись до Антона Геращенка, той саме підписував контракт на виступ у шоу «Танці з зірками», де він виступатиме у новому сезоні. До слова, вперше за історію проєкту в парі танцюватимуть одразу троє – Антон Геращенко, двері та Наталія Мосейчук.

Із розмови Зеленського було зрозуміло, що Геращенко разом з дверими не хотів їхати до Офісу президента. Олександру Володимировичу вдалось вмовити його лише пригрозивши Аваковим, а також пообіцявши, що Геращенку самому вручать підозру“, – повідомляють представники клінінгової компанії.

Відомо, що десь по обіді двері повернулись в будівлю Офісу президента і Зеленський зміг приступити до роботи. Керівника Офісу президента натомість, за інформацією джерел, досі немає на робочому місці.

Нагадаємо, напередодні на етер ток-шоу “Право на владу” принесли пошкоджені двері Офісу президента.

UaReview

UaReview публікує сатиричні новини майже десять років. Виросло ціле покоління людей, які поширюють посилання на наші матеріали, сприймаючи їх за серйозні новини, й ціле покоління тих, які пишуть у коментарях «це ж фейк!».
І весь цей час ми працювали не за гроші, а на голому ентузіазмі. В нас нема власника-олігарха, бабусі-венчурної інвесторки, хрещеного тата-мецената. В нас є тільки ви — наші читачі.
Для вас ми хочемо писати більше, регулярніше, влучніше, смішніше, зробити сайт гарнішим. Але голого ентузіазму для цього вже не вистачає. Потрібна ваша допомога. Яка? Ви можете підтримати нас на Patreon.

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Через те, що двері Офісу президента ходять по телешоу, Зеленський не зміг потрапити на роботу.