Другу дозу вакцини замість Зеленського отримав Єрмак

В Україні під час масового щеплення уже шоста людина отримала другу дозу вакцини від COVID-19. Саме минуло півтори місяці від першого уколу, який зробили Володимиру Зеленському. Тож другу дозу замість нього отримав Андрій Єрмак.

Про це стало відомо з глибокого наукового дослідження, опублікованого антивакцинаторами у Facebook.

Поки що не зрозуміло, чи це сталося помилково, або ж президент пожертвував свою дозу ближньому. Також фахівці не знають, яка саме вакцина була використана. Серед версій, окрім Pfizer та Covieshield, називають вакцини від дифтерії, кору, сказу.

«Андрій завжди підставить плече Зеленському, – з гордістю підтвердив новину медбрат Єрмака. – І не лише плече. Куди б не кололи другу дозу, він усе підставить президенту!»

«Ми лише боялися, щоб ніхто з персоналу не помітив, що це рука Єрмака, – прокоментував фахівець з візуальних ефектів Офісу президента Зиновій Шпіцер. – Але, як завжди, ніхто не помітив руку Єрмака. Вона міцна і малопомітна, майже так само, як міцна і малопомітна рука найкращого президента.»

Нагадаємо, що у “Дії”, окрім запису в чергу на вакцинацію, з’явилась можливість тільки запитати.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

Наші чесні* новини не купиш, але їх можна підтримати

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Другу дозу вакцини замість Зеленського отримав Єрмак.