Українця, який на карантині вивчив дві мови і прочитав 30 книг, спіймали на брехні

Житель міста Суми на ім’я Володимир, який щодня від початку запровадження карантину в Україні викладав в соцмережах інформацію про пройдені онлайн-курси та прочитані книги, говорив неправду. Про це, не витримавши, написала його мама у Facebook.

Після того, як Кабінет Міністрів ввів обмежувальні заходи в Україні з 12 березня, 33-річний чоловік щодня почав писати у соцмережах про те, як він, сидячи удома, проводить час із користю, займаючись саморозвитком. Його дописи отримували сотні схвальних відгуків та поширень.

За словами чоловіка, він щодня протягом години займається спортивними вправами а також проводить по дві години медитуючи.

Окрім того за цей час він вивчив мандаринську та португальську мови, пройшов 8 онлайн-курсів, серед яких Машинне навчання, Вступ до програмування на Python, Проектний менеджмент, Основи GDPR, Гендер та сексуальність, Вступ до генетики та еволюції тощо, та прочитав 30 книг, зокрема таких авторів як Джеймс Джойс, Олександр Солженіцин, Марсель Пруст, Роберт Музіль, Вільям Фолкнер, Франц Кафка, Умберто Еко, Томас Пінчон, Гомер та Вільям Шекспір. І все це за півтора тижня.

Зрештою, терпець увірвався матері чоловіка, із якою він живе в одній квартирі.

Вже не можу терпіти брехню мого сина, – написала жінка. – Він пише надихаючі пости про те, як під час карантину сидить вдома і займається саморозвитком. І все би нічого, але ці пости схвалюють і поширюють сотні людей. Насправді ж він дійсно сидить вдома, але цілими днями грає в ігри онлайн та сидить в соцмережах. Їсть солодке, заплив жиром, навіть голитись перестав. Не вірте всьому, що він пише, це неправда. P.S.: Володя, якщо ти це читаєш, помий нарешті за собою посуд!

До тексту жінка додала фотографію огрядного зарослого чоловіка, одягненого в хатній халат і тапки, схиленого над клавіатурою, з тарілкою гречки в руках.

Нагадаємо, раніше у Києві оштрафували ексгібіціоніста, який був без маски.

Роман Голубовський, спеціально для UaReview

Підписуйтесь на UaReview у Facebook: iOS, Android, Web

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Українця, який на карантині вивчив дві мови і прочитав 30 книг, спіймали на брехні.