Депутат Брагар запустив першу в Україні догшерінг-платформу

Українські IT-фахівці, під чітким керівництвом нардепа Євгенія Брагара, розробили першу платформу для спільного вигулу собак на час карантину. Про це повідомило джерело в монобільшості.

Таким чином обранець від «Слуги народу» допомагає своїй команді реалізувати проєкт «Держава в смартфоні».

«Догшерінг – це похвилинна оренда собаки. У вартість включено харчування, щеплення, миття собаки, а також податки», – цитує джерело слова Брагара.

Послуга надається через мобільний додаток. Весь процес користування послугою відбувається зі смартфону. Бронювати та розпочинати/закінчувати оренду пса можна тільки через смартфон.

«Я думаю, на час карантину люди повинні мати можливість гуляти на вулиці. Або сидіти в хаті, при цьому заробляючи. А для собак це ще й більше часу на забавки», – додає народний депутат.

Догшерінг став першим проєктом Брагара у майбутньому бізнес-холдингу, який покликаний дати людям змогу заробляти на своїх собаках.

Найближчим часом нардеп планує записати відеозвернення, у якому закличе молодь допомогти із реєстрацією на платформі пенсіонерам.

Андрій Ткачук, спеціально для UaReview

Опубліковано у Економіка, Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Депутат Брагар запустив першу в Україні догшерінг-платформу.