У Києві за порушення карантину оштрафували чоловіка з роздвоєнням особистості

Чоловіка, що прогулювався разом зі своєю дружиною Кирило-Мефодієвською вулицею, зупинив посилений патруль. Під час розмови було встановлено, що чоловік гуляв не лише з дружиною, а й зі своєю другою уявною особистістю – вірусологом С.

Спочатку нічого незвичного не було, – доповів командир посиленого патруля. – Але потім в розмову почала втручатися друга особистість, яку ми легко впізнали за коментарями у фейсбуку з приводу поширення Covid-19. Стало зрозуміло, що замість двох осіб, вулицею прогулюються три! А це вже порушення. Крім того, уявна особистість не мала документів. Саме на цій підставі й було виписано штраф.

Ця успішна операція стала можлива завдяки нашому рішенню підсилити патрулі психіатрами, – прокоментував міністр охорони здоров’я Арсен Аваков. – Лише фахові спеціалісти можуть ефективно працювати з громадянами в умовах пандемії. Ми плануємо і надалі посилювати патрулі. Як показують останні події, нам також необхідні катери та підводні човни.

Нагадаємо, що у Києві групі добре озброєних фахових психіатрів вдалося затримати плавця, який також порушував карантин.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: , Telegram

Опубліковано у Кримінал, Україна // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Києві за порушення карантину оштрафували чоловіка з роздвоєнням особистості.