Чоловік, котрий не зачинив вікно під час нічного розпилення вертольотами ліків, вижив

Про це він повідомив у Viber-групі свого ОСББ.

Під час проведення екстренних заходів ДСНС із дезінфекції великих міст України, один чоловік у Житомирі, всупереч рекомендаціям, залишив вікно відчиненим із 23:00 до 5:00 минулої ночі. Всупереч застереженням, які поширювали в батьківських та локальних спільнотах в Інтернеті, він залишився живий і, за нашими даними, зараз почувається нормально.

За даними UaReview, вчора Міністерство охорони здоров’я України від коронавірусу надало ДСНС України дві літри санітайзера, які розчинили у цистерні води. До суміші додали 1 (одну) упаковку “Декасану”, яку за свої гроші придбав Олег Ляшко.

Упродовж ночі відбувалась точкова обробка України гомеопатичними дозами засобів для дезінфекції. Для визначення місць, які потребували наінтенсивнішої дезінфекції, були залучені астрологи та екстрасенси, сертифіковані каналом СТБ. Як повідомляють джерела, відповідальні за операцію з дезінфекції, керівництво ДСНС розглядало також можливість аналогічного розповсюдження медичних масок. Проте від цих планів відмовилися, оскільки не знайшли наукових підтверджень дієвості застосування масок у гомеопатичних дозах.

Нагадуємо, через коронавірус влада просить українців утриматись від фейспалмів.

Олег Суховірський спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: Twitter, Telegram

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Чоловік, котрий не зачинив вікно під час нічного розпилення вертольотами ліків, вижив.