У Нових Санжарах побили чоловіка, зовні схожого на коронавірус

Коронавірус

Під час протестів проти розміщення евакуйованих з Уханю у медцентрі у Нових Санжарах місцеві жителі побили випадкового перехожого, який на їхню думку був схожий на коронавірус, повідомляє місцеве видання “Каменюка”.

На мене стали підозріло дивитися, коли помітили, що на мені китайські кросівки, – повідомив журналістам потерпілий. – Потім я дістав китайський телефон, хтось крикнув “Так він же коронавірус!” і натовп як з ланцюга зірвався”.

При цьому очевидці повідомили, що перехожий допомагав себе бити, бо боявся, що коронавірус вселився в нього через недавно завантажений китайський додаток ТікТок.

Потерпілий виявився єдиною людиною в Нових Санжарах, який в той день пішов на роботу, чим додатково дратував місцевих жителів.

Крім того, учасники протестів надавали профілактичних стусанів тим, хто часто закушував китайським часником та у кого вдома висять плакати з Джекі Чаном.

Павло Коваль спеціально для UaReview

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ: , Telegram

За підтримки:
Перша Конференця Гопників-Айтішників

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Нових Санжарах побили чоловіка, зовні схожого на коронавірус.
  • Андрій Шкварла

    впевненноЦе фейк! Адже відомо, що коронавірус зовні схожий на Джекі Чана, а на Джекі фіг два хто б напав…
    Хіба що Чак Норріс, але звідкіля він у Санжарах…