На державні посади призначатимуть за гороскопом

Україна стане першою державою в світі, що враховувує гороскопи під час конкурсів на державні посади. “Це стало можливим завдяки діджиталізації уряду та сталому курсу на ударну модернізацію державних структур“, – повідомив міністр Дубілет на прес-конференції, присвяченій впровадженню нового трудового кодексу. – “Якщо зорі складуться сприятливо, вже з наступного року натальна карта буде обов’язковим документом при працевлаштуванні.

Як з’ясувалося, найкраще розкривають злочини поліціянти-скорпіони (99,98 %), та леви (98,8%). А ось, наприклад, серед вчителів молодших класів “водні” знаки демонструють одні з найгірших результатів. У цих вчителів майже 2% учнів лишились на другий рік навчання.

Для впровадження новації КМУ буде створено ДП Статистичної Гороскопії, також планується доробити портал Прозоро, оснастивши його автоматизованим визначником сприятливих днів для проведення торгів. За джерелами UaReview, індивідуальний гороскоп можуть включити до переліку біометричних даних. Кандидатам на державні посади рекомендують особливо ретельно перевіряти у заявах дані щодо дати народження.

Нагадуємо, відповідно до статті No. 5/33/42 Трудового Кодексу України від 2020 р. забороняється дискримінація за знаком зодіака при прийомі на роботу в комерційні заклади.

Богдан Артюшенко спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: Twitter, Telegram

[ Підтримати проєкт ]

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: На державні посади призначатимуть за гороскопом.