Мумія Пирогова стане заступником міністра охорони здоров’я

Визнаний хірург керуватиме Департаментом збереження цінних набутків минулого.

Мумія славетного хірурга Миколи Пирогова на найближчому засіданні Кабінету міністрів України буде призначена заступником Міністра охорони здоров’я. Про це повідомляє компетентне джерело Uareview у міністерстві.

«Ми не дамо західним інституціям зруйнувати все добре, що було зроблено в українській медицині в минулому, — за словами джерела, заявив Міністр охорони здоров’я Ілля Ємець на зустрічі з керівниками департаментів. — Нам важливо зберегти спадщину Семашка, Амосова, Тодурова, Бахтєєвої та Пирогова. Найкращий досвід збереження має саме Микола Іванович Пирогов, якому вдалося зберегтися нетлінним до наших днів».

Тож мумія Миколи Пирогова очолить новостворений Департамент збереження набутків минулого Міністерства охорони здоров’я, а також увійде в раніше створену президентом Володимиром Зеленським робочу групу з переоцінки та переосмислення медичної реформи.

«Компетентність Миколи Івановича не викликає в керівництва жодних сумнівів, — каже джерело. — А заперечення, які пролунали з боку деяких ще не звільнених представників і таємних прихильників старої команди Уляни Супрун, міністр назвав неприйнятними проявами ейджизму та дискримінації».

За словами джерела, з огляду на особливі сімейні обставини та запроваджений в Україні карантин новопризначеному заступнику дозволять працювати дистанційно — зі свого музею-садиби у Вінниці, де він перебуває з 1881 року.

Нагадаємо, раніше президент Володимир Зеленський заявив, що Україні не потрібно поспішати з медичною реформою, а міністр Ілля Ємець уточнив, що реформа триватиме, але на основі вітчизняного досвіду.

Читайте також: Уряд оголосив призов на міністерські посади.

UaReview | ПІДПИСУЙТЕСЬ: Twitter, Telegram

[ Підтримати проєкт ]

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Мумія Пирогова стане заступником міністра охорони здоров’я.
  • Дурка

    Мда, всё очень плохо. Автор, ты как с себя смирительную рубашку снял?