МОЗ планує до кінця року відправити у відставку 70% Степанова

Міністерство охорони здоров’я хоче пришвидшити темпи звільнення свого міністра й сподівається забезпечити можливість відправити у відставку 60-70% Максима Степанова до кінця 2021 року.

Про це повідомив сам міністр МОЗ на брифінгу в Clubhouse.

14 травня прем’єр-міністр України надіслав до Верховної Ради подання про відставку міністра охорони здоров’я, – пояснив Степанов. – Як людина відповідальна за МОЗ можу запевнити, що найближчим часом міністерством буде розроблена дорожня карта щодо відставки, яка буде інтегрована в річний план МОЗу.

Цей план має передбачати відповідальність органів влади щодо забезпечення ефективного і прозорого процесу відставки чинного міністра охорони здоров’я.

Один з основних посилів, що до кінця 2021 року ми повинні відправити у відставку не менше 60% міністра охорони здоров’я, але краще дати можливість звільнитись до 70% міністра, – вважає Степанов. – Цей процес ми плануємо розбити на 42 послідовних етапи, кожен зі своїми чіткими KPI.

План відставки Степанова включатиме формування робочої групи, вибір ключових підрядників через прозорі тендерні процедури, дослідження громадської думки через глибинні інтерв’ю й нейромаркетингові дослідження, розробку комунікаційної стратегії, створення зручного мобільного додатку, серію онлайн-конференцій, робочі візити в регіони й за кордон, аудит проробленої роботи та подальше звітування перед Кабінетом міністрів, Верховною Радою, президентом, головою Офісу президента та ключовими стейкхолдерами (олігархами).

Проте своєчасність виконання плану залежатиме від багатьох факторів, зокрема й від розуміння населенням потрібності цього плану“, – вважає Степанов.

Нагадаємо, «Слуга народу» ініціює призначення Г’ю Лорі на посаду очільника МОЗ.

Роман Голубовський, спеціально для UaReview

Вам потрібно більше таких новин? А нам потрібна ваша підтримка. Станьте нашим патроном на Patreon, і разом ми не залишимо похмурій реальності жодних шансів.

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: МОЗ планує до кінця року відправити у відставку 70% Степанова.