Українським стартапом, який випускає продукт “Локдаун вихідного дня”, зацікавились у Кремнієвій долині

Венчурні фонди Кремнієвої долини зацікавилися інвестуванням у спільноту інноваторів, що випустила в світ “Локдаун вихідного дня”. Про це пише Dolyna Times.

Три венчурні фонди Кремнієвої долини – Klainer Perkyns Coufield & Bayers, Saquoia Capital і Banchmark, хочуть інвестувати близько 3 мільйонів доларів в український стартап, відомий як МОЗ“, – повідомляє газета.

Зокрема, інвесторів зацікавила здібність групи інноваторів на чолі з CEO МОЗ-у Максимом Степановим блискавично адаптуватись під умови ринку, що змінюються дуже швидко, а також їх властивість успішно діяти при мінімальній кількості ресурсів.

Максим Степанов має ключову для кожного успішного CEO властивість. Він вірить у свій продукт навіть тоді, коли в нього ніхто більше не вірить, – цитує видання одного з інвесторів слов’янського походження Зиновія Шпіцера. – Населення цілої України, на чиєму ринку успішно працює МОЗ, може не вірити в їх продукт і навіть голосно про це заявляти, але це зовсім не зупиняє пана Степанова. Коли продукт “Адаптивний карантин” втратив свою актуальність, разом зі своєю командою він швидко переключився на інший продукт – “Локдаун вихідного дня”. А не вийшло із цим, так створюють іще новіший – “Зимові канікули заради безпеки”. І ви помітили, яка чудова назва! На таких людей радо очікують тут, в Каліфорнії.

У венчурних фондах планують інвестувати 3 мільйони доларів в експансію продуктів МОЗ-у на нові ринки, зокрема в країни центральної та східної Європи.

Крім того інвестори обіцяють покрити Степанову усі витрати на підготовку й логістику його виступу на TED, який запланований на середину 2021.

Сам Степанов цю інформацію наразі ніяк не прокоментував.

Ідея: Yura Parfenyuk, для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Українським стартапом, який випускає продукт “Локдаун вихідного дня”, зацікавились у Кремнієвій долині.
  • evgeniy

    Генеральна прокуратура вже відкрила кримінальну справу проти коронавірусу. Печерський суд вже засудив хворобу і дав їй умовний термін.

    • Богдан Бакун

      А що будемо робити якщо коронавірус подасть апеляцію?