В рамках “Великого будівництва” в Україні збудують космопорт

Українській уряд планує побудувати космопорт у Черкаській області. Про це стало відомо з альтернативного перекладу інтерв’ю Володимира Зеленського газеті New York Time.

Підтвердженням цієї інформації можна вважати публікацію у глянцевому журналі «Вісник закупівель та тендерів об’єднаних територіальних громад» про пошук Міністерством аграрної політики земельної ділянки космічного призначення.

«Україна давно готується до втілення мега проєктів та амбітних стартапів, – сказав Зеленський журналісту New York Time. – Ми бачимо тут вікно можливостей. Україна – космічна держава. Сполучені Штати Америки теж. Це треба визнати. Але поки державні та приватні американські компанії будують ракети та супутники, ми йдемо на крок попереду і уже плануємо будівництво космопорту. Він зможе одночасно приймати та відправляти велику кількість космотуристів. Можливо, з’єднаємо його гіперлупом з Борисполем.»

«Поки що невідомо, коли розпочнеться будівництво, – прокоментував розпорядник коштами «Великого будівництва» пан Зиновій Шпіцер, – Або після відкриття Діснейленду у Чорткові, або після перемоги над корупцією. Ми ще визначаємо, який з проєктів має найвищий пріоритет. Більшість чиновників вважає, що Діснейленд в Чорткові збудувати реальніше, ніж перемогти корупцію, хоча б у тому ж Чорткові.»

Деталі технічного завдання, які стали відомі журналістам, вказують, що космопорт буде мати пасажирський та вантажний термінали, стоянку таксі, залу очікувань підвищеного комфорту, пункт прийому металобрухту, куток для виставки реалізованих проєктів, стенд про плани проведення Олімпіади, зону митного контролю, відділок поліції для космічних піратів, криницю з гіркою водою та басейн невиконаних обіцянок.

Нагадаємо, що Україна підписала угоду з НАСА про освоєння Місяця. І як не дивно, це єдина правдива новина у цій статті.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , // Постійне посилання: В рамках “Великого будівництва” в Україні збудують космопорт.