Стало відомо, яке питання винесуть на перший референдум

Рада радників заступника президента Андрія Єрмака визначилася з питанням, яке винесуть на перший референдум, котрий проведуть в Україні після прийняття відповідного закону. Найгострішим та найважливішим питанням, яке найбільше збурює людей та провокує суспільний розкол, виявилося питання про те, що ставити на верхівку різдвяної ялинки.

Про це повідомляє пресслужба відомства.

«Найважче не змінити Конституцію чи побороти корупцію. Найважче в Україні – це обрати предмет, який потрібно повісити на ялинку, – пояснив головний радник ради радників заступника президента Н.Заподляк. – Зірка, капелюх, мандаринки, шампанське, клоун, дзвіночки, капелюх з дзвіночками, олів’є! Голова пухне! Хай обирає народ! Впевнений, що це йому можна доручити.»

«Потрібно обережно ставитися до відбору предметів, з яких громадяни обиратимуть верхівку, – обурився Голова Конституційного суду України. – Я думаю, що краще доручити цей відбір саме суддям нашого суду. Верхівка має визначатися досвідченими людьми. А то прості громадяни можуть до верхівки наобирати незрозуміло що. А ще гірше, запропонують, наприклад, вішати на ялинку суддів. І що тоді? Ми ж не встигнемо швидко скасувати таке рішення!»

Нагадаємо, що в Україні вже відбулося опитування від президента під час місцевих виборів. Нагадуємо, бо уже всі забули, які питання у ньому були, крім питання про медичний канабіс.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , // Постійне посилання: Стало відомо, яке питання винесуть на перший референдум.