Степанов заявив, що карантин вихідного дня став настільки успішним, що його довелось завершити

Карантин вихідного дня дав такий добрий результат, що до цього ніхто не був готовий. Тому, на зло заздрісникам, його довелось завершити. Про це розповів міністр охорони здоров’я Максим Степанов під час брифінгу в ТікТоку.

Ви цього не прочитаєте в пресі, не побачите в соцмережах і не почуєте від знайомих, але люди насправді полюбили карантин вихідного дня та щодня нас просили його продовжити, – каже Степанов. – Тільки не думайте припиняти карантин вихідного дня, казали усі. Так-так, за три тижні всі настільки звикли до нього й адаптувались, що навіть не уявляли, як можна на вихідні, наприклад, сходити на закупи в Епіцентр.

Бізнес також адаптувався до нових умов, нових обмежень, нових збитків та банкрутств.

До нас приходили підприємці і просили: не треба призупиняти карантин вихідного дня, ми тепер хоча б маємо два вихідні для відпочинку. Ніхто не хотів завершувати його“, – каже Степанов.

Але карантин вихідного дня усе ж потрібно було зупинити.

Там, де постає успіх, там завжди з’являються заздрісники, які нічого самі не роблять, тільки заздрять, – продовжує Степанов. – От і ми почали відчувати страшенну заздрість. Не питайте, як і чим ми її відчули, заздрість просто висіла у повітрі. І зрозуміли, що вона до добра не доведе, тож нам треба було згорнути наш успішний проект. І ми вирішили призупинити карантин вихідного дня на піку його популярності.

Степанов закликав людей не засмучуватись і пообіцяв, що жорсткий карантин незабаром обов’язково повернеться в Україну, проте із новою концепцією і звичайно ж новою назвою.

UaReview | ЧИТАЙТЕ НАС: Twitter, Telegram,

Опубліковано у Наука та IT, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Степанов заявив, що карантин вихідного дня став настільки успішним, що його довелось завершити.