У Дніпрі з маршрутки висадили узбека, який багато чхав

У Дніпрі через страх заразитися коронавірусом пасажири маршрутки попросили водія висадити громадянина азіатської зовнішності, який почав сильно чхати під час поїздки. Пасажиром виявився уродженець Узбекистану Батир Батиров, який відразу після інциденту написав заяву в поліцію, повідомляє видання “Медичний катарсис”.

Батир намагався довести, що вже 15 років живе в Дніпрі, ні разу не був у Китаї, а чхає він через алергію на амброзію. Але його ніхто не слухав.

Як тільки я чхнув втретє поспіль, в маршрутці почалася паніка, – ділиться спогадами в розмові з журналістами Батир. – Маршрутка різко загальмувала, люди почали кричати, плакати та вибігати на вулицю, деякі вистрибували з вікон, а водій дістав факел і почав погрожувати спалити маршрутку.

В ході перевірки ніяких небезпечних вірусів у Батира не виявили. У той же самий час, спеціальна комісія перевірила маршрутку, на якій пересувався Батир, та виявила, що через антисанітарні умови та теплу зиму в ній проросли мох і амброзія. У зв’язку з цим на автоперевізника наклали величезний штраф у вигляді публічної догани.

Власник маршрутки попросив вибачення у Батира та подарував йому путівку у найкращий санаторій Афганістану.

Павло Коваль спеціально для UaReview

ПІДПИСУЙТЕСЬ: Telegram

За підтримки:
Перша Конференця Гопників-Айтішників

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: У Дніпрі з маршрутки висадили узбека, який багато чхав.