Вакциновані з населених пунктів, де немає театрів, 1000 гривень зможуть витратити в барах

1000 гривень

В Уряді вирішили питання, де зможуть витратити 1000 гривень повністю щеплені українці, що проживають у населених пунктах, де немає кінотеатрів, театрів, концертних майданчиків, спортзалів, залізничних станцій чи аеропортів.

Про це повідомляє Урядовий Glovo-кур’єр.

Після оприлюднення інформації про те, де двічі вакциновані громадяни зможуть витратити тисячу гривень, ми отримали шквал критики від жителів сіл та маленьких містечок, – розповідає премʼєр-міністр Денис Шмигаль. – Адже далеко не всі українці мають доступ до кінотеатрів чи спортзалів. Тому ми взяли додатковий день на опрацювання цього питання, і повертаємось із відповіддю. Ми вирішили людям із пропискою в невеликих населених пунктах дозволити витрачати 1000 гривню на ту культурну діяльність, яка є доступною всюди – тобто на відвідування барів та аптек.

Читайте також: Уряд запроваджує податок на експорт програмного коду

Тому до приблизно 6 тисяч суб’єктів бізнесу у сфері розваг та пасажироперевезень по всій країні, у програмі зможуть узяти участь ще близько 7 тисяч закладів харчування та 4 тисяч аптек.

Проте тут також введемо певні обмеження, аби з одного боку краще задовольнити попит вакцинованих громадян із невеликих населених пунктів, а з другого боку аби протистояти можливій спекуляції, – продовжує Шмигаль. – Так витратити у барі свою 1000 гривень зможуть лише вакциновані віком до 60 років. Натомість люди старші 60 років зможуть витратити тисячу лише в аптеці.

В Уряді наголосили, що скористатись відповідними послугами зможуть виключно люди, прописані у населених пунктах, де немає кінотеатрів, театрів, концертних майданчиків, спортзалів, залізничних станцій чи аеропортів.

Нагадаємо, раніше Зеленський пообіцяв по тисячі гривень усім щепленим.

UaReview | Про проєкт | Підтримати

Найкращий спосіб подякувати за роботу UaReview – це стати патроном на Patreon. І пишатися, що “новини” UaReview виходять за вашої підтримки.

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Вакциновані з населених пунктів, де немає театрів, 1000 гривень зможуть витратити в барах.