У Києві затримали середній палець Гео Лероса

Гео Лерос показує фак Зеленському

У Києві співробітники поліції затримали середній палець Гео Лероса якраз у той момент, коли він з’явився з кишені штанів народного депутата. Про це повідомляє видання “Пальці влади”.

Про місцеперебування небезпечного злочинця повідомив пильний громадянин Михайло, який впізнав його за фотороботом. Він одразу зателефонував до поліції, коли побачив на вулиці предмет, зовні схожий на середній палець Гео Лероса.

«На вулиці висів плакат із зображенням Володимира Зеленського і поруч стояла людина, яка тикала йому середнім пальцем, – повідомив журналістам Михайло. – Спочатку я не звернув на це уваги, бо так робить багато хто. Але ця людина робила це протягом двох днів, що мені здалося підозрілим.»

На запитання журналістів, як Михайло зрозумів, що це середній палець саме Гео Лероса, він відповів наступне: «Я відразу зрозумів, що це Гео Лерос, тому що чоловік періодично кричав “Я – Гео Лерос!”. А середній палець я впізнав за фотороботом, що висів неподалік, а також з новин.»

Середній палець депутата звинувачують у грубому порушенні громадського порядку за мотивами явної неповаги до суспільства. Суд обрав йому запобіжний захід у вигляді домашнього арешту. Обмеження діють лише на середній палець, натомість сам Гео Лерос може безперешкодно залишати свій дім.

Читайте також: В рамках “Великого будівництва” в Україні збудують космопорт.

Павло Коваль, спеціально для UaReview | Про проєкт

Підтримайте UaReview на patreon. Навіть найменший донейт від вас – це мотивація для нас продовжувати.

Опубліковано у Кримінал, Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: У Києві затримали середній палець Гео Лероса.