Україна закупила прострочені хімтрейли

Хімтрейли

В Україні викрили масштабну шахрайську схему, пов’язану з використанням хімтрейлів. Під час розслідування незалежні журналісти виявили, що український уряд закуповував браковані та прострочені хімічні аерозолі. Про це повідомив міжнародний журналіст-розслідувач Едвард Гріффін.

До того ж було викрито офшорні рахунки, через які фінансувалася закупівля хімічних аерозолів для розпилення з літаків, та встановлено, що вартість цих речовин для України була завищена в декілька разів.

«Вперше підозра виникла, коли на одному з фото, яке опублікували у соціальних мережах, не було видно інверсійного сліду за літаком, – написав у Метафейсбуку відомий блогер, який викрив не одну світову змову, – а далі уже справа техніки. З нашим досвідом розкопати все це було не важко. Але вражає цинізм української влади. В той час, коли у світі усі сили зла, починаючи від Біла Гейтса і закінчуючи спілкою масонських рептилоїдів, витрачають останні копійки на отруєння людства, наші керманичі на цьому заробляють грубі гроші.»

Розслідування міжнародних незалежних журналістів вказує на масштабність застосування схеми. В деяких країнах уряди дійшли до того, що там за літаками залишаються справжні інверсійні сліди, які не відрізниш від якісних хімтрейлів (хімтрас). Активісти вимагають зробити процес закупівлі отруйних речовин прозорим.

Нагадаємо, що в Україні працює майданчик державних закупівель Prozzoro, за допомогою якого можна було б значно дешевше труїти український народ.

Олег Суховірський, спеціально для UaReview | Про проєкт | Підтримати

Читайте також:

Опубліковано у Наука та IT // Теги: , , , , // Постійне посилання: Україна закупила прострочені хімтрейли.
  • evgeniy

    А я ж казав, а я ж казав!