Невдовзі вийдуть друком дві книги про «Велике будівництво»: про обличчя і про сідниці

Видавництво Фоліо презентувало книги про національну програму «Велике будівництво». Перше видання, під назвою «Програма Президента України «Велике Будівництво-2020». Обличчя» вже доступна на сайті видавництва. Друге – «Програма Президента України «Велике Будівництво-2021». Сідниці» з’явиться вже під кінець року.

Книги мають висвітлювати масштабну розбудову якісної інфраструктури України, проєкту, розпочатого з ініціативи Володимира Зеленського. Перший том видання міститиме обличчя людей, яких сфотографували за роботою над ремонтом українських автошляхів. «У цій книзі лише невелика частина тих, кого вдалося сфотографувати у процесі створення нової якості життя», – йдеться на сайті видавництва.

Підзаголовок другого видання «Сідниці» обрано відповідно до контенту, який міститиме книга. Упорядник книжок Юлій Голик у коментарі UаReview пояснив: «У фотографіях сідниць відчувається глибокий символізм. Адже коли людина фізично працює, вона зазвичай зігнута. Відтак світлини задів українських робітників символізують працелюбність і старанність українців. Це особиста ідея Володимира Зеленського. Він виношував її два роки.»

За словами пана Голика, у Фоліо розуміють провокативність задуму із фотографіями сідниць. Однак, як переконує укладач, репутація видавництва дозволяє наважитися на такий експеримент. Видавець лише вагається щодо світлин тих робітників, у яких в процесі роботи трохи сповзли штани.

«Це тонкий момент. Та Володимир Зеленський його передбачив також. Адже всі ми пригадуємо зображення радянського сантехніка, який схилився під умивальником. Тому часткова оголеність сідниці уособлює цілеспрямованість і зосередженість робітника. Цей аргумент вагомий. Тож у Фоліо близькі до ухвалення таких фото у книзі», – розповів Юлій Голик.

Укладач також зізнався, що на стадії узгодження перебуває третій том – книга з фотографіями грудей робітниць.

Володимир Молодій, спеціально для UаReview

Найкращий спосіб подякувати за роботу UaReview – це стати патроном на Patreon. І пишатися, що “новини” UaReview виходять за вашої підтримки.

Опубліковано у Культура, Політика // Теги: , , , // Постійне посилання: Невдовзі вийдуть друком дві книги про «Велике будівництво»: про обличчя і про сідниці.