Мільйони українців вийшли на вулиці. ЗМІ мовчать

перехожі йдуть на роботу

У середу мільйони мешканців міст та сіл України вийшли на вулиці на знак того, що їм треба на роботу. Проте цей факт проігнорували всі засоби масової інформації країни, повідомляє кореспондент UaReview.

«Чому висвітлюються всілякі дріб’язкові новини, чому всі згуртувалися навколо численних «зрад» і нікому нема справи до звичайних громадян, які виходять на вулицю? – пише на своїй сторінці в одній із соцмереж медіа-експерт Павло Глобів. – Як довго ще наші журналісти та «лідери думок» будуть танцювати під дудку олігархів замість того, щоб висвітлювати справді важливі теми!»

Джерела в МВС, які побажали залишитись невідомими, підтвердили факт масового виходу людей на вулиці. Але точну їхню кількість назвати не змогли.

Представники комунальних підприємств у декількох містах, з якими вдалось вийти на зв’язок, також підтверджують інформацію. Вони відзначають, що люди виходять незважаючи на дощ, сніг, ожеледицю та інші несприятливі погодні умови. Комунальники впевнені, що люди за це отримують гроші, інколи не малі.

Редакція UaReview продовжує слідкувати за подіями.

Михайло Ізюмський спеціально для UaReview

ЧИТАЙТЕ НАС:  Twitter, Telegram

Опубліковано у Україна // Теги: , , // Постійне посилання: Мільйони українців вийшли на вулиці. ЗМІ мовчать.
  • Дядя Антон

    А Путин-то здесь при чём, я не пойму!?

  • Abhishek XIT