Прихильник та противник театру на Подолі побились на Тернопільщині

Театр на Подолі

У селищі міського типу Підволочиськ Тернопільської області прихильник нового вигляду театру на Подолі побився із противником нового вигляду театру на Подолі. Про це повідомляє всеукраїнська газета “Неоднозначні фасади”.

Суперечка спалахнула, коли двоє сусідів повертались із церкви додому, повідомляє видання.

Мирна розмова припинилась, коли після спілкування на теми погоди, зимових свят, врожаю і худоби приятелі заговорили про театр на Подолі.

Поки Василь казав, що нова будівля театру на Подолі не вписується в архітектурний ансамбль Андріївського узвозу, я мовчав, – цитує видання 47-річного Миколу, одного із суперників. – Але коли він почав говорити, що архітектура нового фасаду театру на Подолі це повний несмак, я сказав, що пора йому переживати за архітектуру власного фасаду.

Після кількох хвилин колотнечі розбишак розняли односельчани. Проте, коли люди дізнались причину конфлікту, суперечка ледь не переросла у масову бійку.

Усе завершилось, коли повиходили дружини Миколи та Василя і розвели їх по домам, пише видання.

Нагадаємо, архітектура — це одночасно наука і мистецтво проектування будівель, а також система будівель та споруд, які формують просторове середовище для життя і діяльності людей відповідно до законів краси.

UaReview

Опубліковано у Кримінал // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Прихильник та противник театру на Подолі побились на Тернопільщині.