У Києві міліція розігнала несанкціонований мітинг пам’ятників Леніну

Пам'ятник Леніну в Харкові

2 жовтня у Києві відбувся мітинг пам’ятників Леніну. Гранітні та бронзові учасники мітингу вимагали припинити повалення пам’ятників Леніну в українських містах. В знак протесту вони пройшли Хрещатиком до Європейської площі, повідомляє сайт газети “Правда”.

Пам’ятники вождю світового пролетаріату тримали в руках транспаранти із написами “Поверніть Леніна на п’єдестал”, “Ленін вічно живий” та “Ленінопаду – ні!”

Як з’ясувалось, дозволу на мітинг пам’ятники Леніну не отримували, а відтак вже на Європейській площі їх чекала міліція. На прохання міліціонерів не порушувати громадський спокій пам’ятники Леніну відповіли агресивними вигуками, тому силовикам довелось застосувати гумові кийки.

В результаті близько половини мітингуючих міліціонери затримали і посадили до автозаків. Решта пам’ятників Леніну розбіглись по площі і розчинились у натовпі.

На затриманих складено протокол про вчинення адміністративного правопорушення, передбаченого частиною 1 статті 185-1 КУПАП. Кожному із порушників громадського спокою грозить штраф у розмірі до 25 неоподаткованих мінімумів доходів громадян“, – розповідає прес-секретар Печерського райуправління міліції Ірина Добра.

Нагадаємо, 28 вересня пам’ятник Леніну звалили у Харкові, а в ніч з 1 на 2-е жовтня – в Кривому Розі.

Читайте також: Путін підріс.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: У Києві міліція розігнала несанкціонований мітинг пам’ятників Леніну.