Ющенко закликає український народ вийти на Майдан щоб захистити євроінтеграцію

Віктор Ющенко

Третій Президент України Віктор Ющенко сьогодні вранці встановив на Хрещатику туристичний намет і закликав український народ “вийти на Майдан для захисту євроінтеграційного вектора від зазіхань регіоналівської банди“. Про це на своїй фейсбук-сторінці повідомила прес-секретар Ющенка Галина Банникова.

За свідченнями очевидців, Віктор Ющенко власноруч поширює агітаційні листівки на виході зі станції метро “Хрещатик” і наспівує призабуту пісню гурту Гринджоли “Разом нас багато, нас не подолати”.

Поки що жоден з опозиційних лідерів не долучився до акції бунтівного екс-президента. Проте Ющенко не втрачає оптимізму: “Якби Юля була на свободі, то розділила б зі мною каремат в одному наметі“, – зазначив він.

У відповідь на цю заяву в опозиційному наметі в підтримку Юлії Тимошенко на Хрещатику хтось увімкнув через гучномовець  пісню Павла Зіброва “Мертві бджоли не гудуть”.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Ющенко закликає український народ вийти на Майдан щоб захистити євроінтеграцію.