Янукович випадково взяв участь у Євромайдані

Віктор Янукович, президент України

У неділю 24 листопада близько сьомої години вечора президент України Віктор Янукович, прогулюючись, випадково приєднався до мітингу у підтримку євроінтеграційного курсу України, що відбувався на Майдані Незалежності. Про це в своїй трансляції на Ustream повідомив громадянський журналіст Олександр Барабошко.

Я вийшов прогулятись по центру Києва, подихати свіжим повітрям перед сном, – коментує Янукович свою появу на майдані, – Крім того, вирішив глянути, як монтується новорічна [довга пауза] йолка. А тут так весело: стільки людей гуляє, чай наливають, музика грає… Так, ніби новий рік вже наступив.

Однак, через дуже велику кількість бажаючих поспілкуватись із президентом і задати запитання, що він тут робить, Віктор Федорович терміново був змушений покинути Майдан Незалежності.

Прес-служба президента України наразі ніяк не прокоментувала інцидент.

Нагадаємо, у четвер 21 листопада президент Віктор Янукович заявив президенту Австрії, що для України не існує альтернативи європейській інтеграції. У той же час Уряд України оголосив про припинення процесу підготовки до підписання асоціації з ЄС.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , // Постійне посилання: Янукович випадково взяв участь у Євромайдані.