Віктор Янукович попросив політичного притулку в Китаю

Віктор Федорович Янукович

Віктор Янукович звернувся до керівництва Китаю з проханням про надання політичного притулку. Саме з такою метою 2 грудня, за день до офіційного візиту, президент України вилетів до Китайської Народної Республіки.

Офіційно ж на паперах президентського відрядження стоїть “налагодження ділових зв’язків”.

Віктор Федорович вибрав саме цю країну, бо європейські країни його б не прийняли, – розповідає народний депутат Інна Богословська. –  Неправдива гра з процесом євроінтеграції та беркутівська зачистка Євромайдану сильно вдарила по іміджу Януковича. А в Китаї інтернет цензурований, там про дії українського президента мало хто чув, тому для нього це зараз найбезпечніше місце.

За неперевіреною інформацією, Янукович планує залишитися в Китаї до китайського Нового Року (31 січня 2014), якщо до цього часу народ на Майдані не заспокоїться. “Старшим” в Україні президент залишив міністра внутрішніх справ Віталія Захарченка.

Нагадаємо, 30 листопада близько 4 год. бійці спецпідрозділу “Беркут” силою зачистили Майдан Незалежності від мітингувальників, що проводили мирну акцію в підтримку євроінтеграції. Близько 30 людей було затримано, десятки людей отримали травми.

Андрій Полухатько спеціально для UaReview

Опубліковано у Міжнародні новини // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Віктор Янукович попросив політичного притулку в Китаю.