Вночі Євромайдан боронив старший син Януковича – Олександр

Євромайдан: штурм на вул. Інституцькій

Учора ввечері у активістів Євромайдану сталося вагоме поповнення – на головній площі міста з’явився старший син Президента Олександр Янукович. Штаб Євромайдану спершу був здивований такою появою, проте, оцінивши фізичну форму Олександра, йому видали каску і накладні щитки на ноги.

Олександр був небагатослівним, але журналістам вдалося з’ясувати, що син Президента надзвичайно невдоволений тим, що йому постійно доводиться стояти в чергах, аби отримати Шенгенську візу.

Я лікар, і мій досвід та професіоналізм цінують у країнах Євросоюзу. Але через ці бюрократичні процедури мої пацієнти мусять терпіти нестерпний зубний біль, доки я оформлюю візу!” – обурюється Олександр.

На запитання журналіста, чи не міг би він вплинути на Віктора Федоровича, Олександр сумно посміхається. Виявляється, він давно не спілкувався з батьком: “Він зараз нікому не довіряє, навіть родині. Ми востаннє бачились на його дні народження, і при цьому нас з Віктором (молодшим братом) обшукала охорона та вилучила кишеньковий ніж і мобільні телефони.

Наразі невідомо, де тепер знаходиться Олександр. Востаннє його бачили на вулиці Інститутській під час штурму “Беркутом” блокпостів “Євромайдану”.

Vicran спеціально для UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: Вночі Євромайдан боронив старший син Януковича – Олександр.