Прес-служба президента закликала громадян не вірити вигадкам з інтернету, а вмикати “Перший Національний”

Беркут розганяє Євромайдан

Ряд інтернет-видань та невеликих телеканалів подають неправдиву інформацію про ніби-то силовий розгін загоном спецпідрозділу “Беркут” мирних мітингувальників на Майдані Незалежності. Про це повідомляє прес-служба президента.

Насправді усі ці відео та фото – звичайнісінький монтаж, спрямований на дискредитацію нинішньої влади в особі президента Віктора Януковича, – йдеться у повідомленні. – Ніяких мирних зібрань під загальною назвою “Євромайдан” в Україні взагалі не було, усе це масова інформаційна атака з боку опозиційних сил. А вигадка про застосування сили з боку влади проти мирного населення – це кульмінація цієї атаки.

У прес-службі закликають не панікувати і не піддаватись провокаціям з боку опозиційних сил та громадських активістів.

У жодному разі не виходьте на демонстрації!“, – закликають у прес-службі.

Крім того у повідомленні радять не читати “сумнівні інтернет-сайти” та не дивитись “опозиційні телеканали”. Натомість прес-служба президента радить увімкнути “Перший Національний”, і навіть подає телепрограму каналу на сьогодні, 30 листопада:

16:10 – Біатлон. Кубок світу
17:45 – Український акцент
18:05 – Слово регіонам
18:20 – Золотий гусак
18:50 – Дитяче “Євробачення”. Ми перші
19:25 – Щоденник ДПКЄ-2013
20:00 – Фінал Міжнародного дитячого пісенного конкурсу “Євробачення 2013”
22:10 – Підсумки дня
22:50 – Суперлото, Трійка, Кено
23:10 – Концерт “Ми єдині”

Нагадаємо, 30 листопада близько 4 год. бійці спецпідрозділу “Беркут” силою зачистили Майдан Незалежності від мітингувальників, що проводили мирну акцію в підтримку євроінтеграції. Близько 30 людей було затримано, десятки людей отримали травми.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , , // Постійне посилання: Прес-служба президента закликала громадян не вірити вигадкам з інтернету, а вмикати “Перший Національний”.