На Євромайдані журналіста Тітушка побили молодики інтелігентної зовнішності

Будівля Кабінету Міністрів України

Під час зйомок сюжету про мітинг в підтримку євроінтеграції у Києві репортер телестудії “Діалог” Вадим Тітушко зазнав нападу з боку молодиків інтелігентної зовнішності. Це сталось біля будинку Кабінету Міністрів, повідомляє продакшн-телестудія “Діалог”.

Я знімав сюжет і підійшов у сам епіцентр натовпу, що направлявся по вулиці Грушевського до будівлі Уряду, – розповідає Тітушко, – Серед мітингувальників переважали люди інтелігентної зовнішності. Я почав задавати питання, чому вони тут зібрались і що хочуть змінити, уточнюючи: “Ну яка може бути Європа в Україні?” Натомість вони попросили мене не провокувати їх. Тоді я звернув увагу на те, що вони перешкоджають роботі журналіста, тобто моїй, після чого хтось наніс мені образу. Я не стерпів і відповів поштовхом. У відповідь молодики інтелігентної зовнішності нанесли мені кілька тілесних ушкоджень в плече.

За словами Вадима Тітушка, він сфотографував кривдників за допомогою свого мобільного телефону.

Негайно після інциденту репортер “Діалогу” звернувся до міліції й написав заяву про перешкоджання журналістській діяльності. Відкрите кримінальне провадження.

Нагадаємо, раніше відомий після історії з побиттям журналістів у травні цього року Вадим Тітушко отримав посвідчення журналіста.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , // Постійне посилання: На Євромайдані журналіста Тітушка побили молодики інтелігентної зовнішності.