Кортеж Азарова випадково взяв участь у “Євроланцюгу”

Живий Євроланцюг Україна-Європа

Кортеж прем’єр-міністра України Миколи Азарова потрапив у затор на проспекті Перемоги у Києві, спричинений Живим Євроланцюгом Україна-Європа, і мимоволі став його учасником. Про це повідомляють організатори ініціативи на своїй Facebook-сторінці.

Три автомобілі з кортежу Азарова близько 14:00 намагались перетнути проспект Перемоги у Києві, але потрапили у затор, – йдеться у повідомленні. – Побачивши, що це надовго, охоронці прем’єр-міністра вийшли з автомобілів і взяли під охорону у “живий ланцюг” “Мерседес” Миколи Яновича. Оскільки все це відбулось на шляху Євроланцюга, наші активісти взяли за руки охоронців, і таким чином кортеж Азарова став однією з ланок ланцюга Україна-Європа.

За непідтвердженою інформацією, Микола Азаров їхав на обід.

Нагадаємо, близько мільйона людей 29 листопада мають на меті об’єднатися у живому 625-ти кілометровому ланцюгу між столичним Майданом і кордоном з ЄС (Перемишль, польський кордон) на знак підтримки євроінтеграції.

Раніше повідомлялось, що Каськів у Вільнюсі підписав угоду про асоціацію з ЄС з лижним інструктором.

UaReview

Опубліковано у Політика // Теги: , , , , , , , // Постійне посилання: Кортеж Азарова випадково взяв участь у “Євроланцюгу”.